Pzt. - cmt: 9:00 - 18:30

Ekopak’ta hizmet, say say bitmeeeez

Denizli Halı yıkama sektöründe sıradışı bir işletmecilik, sıradışı bir hizmet, sıradışı bakış açısı, 

 

 

Eko

İnsan odaklı işletme, Ekopak

Her şey insanların yüzündeki tatlı bir gülümseme için, Bu firmanın temel görevi her ne kadar temizlik olarak görünse de gerçek görevi insanların hayatına dokunmak değer katmaktır. 

Eko 

İşimizin bilincindeyiz, bize yüklenen sorumluluğun farkındayız.  

Ekopak Halı Yıkama

Bu ulaşmış olduğunuz, web sitemiz de süslü kelimelerden, teknik bilgilerden mümkün olduğunca uzak; ve yalın bir şekilde sohbet tadında sizin için neler yapabiliriz, o konuda bilgi vermek istiyoruz,

Hayata bakış açımız, Beşikten mezara eğitim, Çok okumak, anlamak ve çok çalışmak bir ülkenin kalkınması Mümin SEKMAN (yazar eğitimci) görüşüne göre ”Her birey alanında elinden gelenin en iyisini yaparsa ülke kalkınır”, diyor ben bu cümleyi kendime prensip edindim, hangi sektörde olursam olayım elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktır. Takım arkadaşlarımdan da bu konuda hassasiyet göstermelerini isterim .

Bir diğer dikkat gösterdiğimiz kavram ise; müşteri kazanmak kolaydır, zor olan o kazandığın müşteri ile yıllarca devamlılığı sürdürmektir. Her meslek grubunda değerinin altında hizmet yada ürün satanlar vardır. önemli olan müşteri bizi neden tercih etmeli, farkımız ne olmalı, biz bu sorunun cevabını empati kurarak müşterilerimizle anketler yaparak düşüncelerimi iş hayatımıza yansıtıyoruz. 

 

Ekopak temizlik  olarak,  söylediklerimizin arkasındayız.

 

  Bizim için en önemli olan kavramlardan birisi de  Dakik olmak, verilen randevuya sadık kalmaktır. Takım arkadaşlarımızda en çok bu konuda hassas davranırız.

Verdiğimiz hizmetin arkasında durabilmek için kaliteli ürünlerden vazgeçemeyiz, kalite den kısıtlama yapamayız. Pek çok müşteri karşısında ciddi dik duran bir işletmeci görmek ister. Biz bunun farkındayız.

Zaten teknik donanımı yetersiz olan amatör işletmeler aman ucuz hizmet vereyim çok iş alayım kısa zamanda çok para kazanayım düşüncesiyle maliyetin altında hizmet verdiklerinden enflasyon etkisi ve hayatın akışına aykırı hareket ettiklerinden yok olmaktadırlar.

Bizim hitap ettiğimiz müşteri grubu bilinçli, yetişkin kişilerdir. İhtiyacı olanı bilir. Parayı neye verdiğini bilir, bizden alacağı hizmetin kalitesinden emindir. Doğru ve hızlı bir hizmeti değerinde verelim, ekonomik döngüyü sağlayalım yeterli düşüncesindeyiz.

 

Gelinlik, Nişanlık, Abiye, Bindallı gibi özel gün kıyafetlerinizi Temizletiriz.

Özel günleriniz de öncesinde veya sonrasında zamanınızı sevdiklerinizle beraber yaşayın diye bazı önemli detayları biz üstleniyoruz,

Previous slide
Next slide

Kuru Temizleme sisteminde
Gelinlik Abiye Bindallı Temizletme

Adresten alınan hizmetlerde bizi bir ticari taksici gibi görmenizi düşünmesnizi isteriz, Bize Alo dendiğinde verdiğimiz saatte adresinize geliriz, Temizlenecek Gelinlik abiye yada bindallı Vb. kıyafetinizi adresinizden alırız, hiç bekletmeden hızlı bir şekilde kuru temizleme ye bırakırız. Güzel bir şekilde temizlendikten sonra yine en hızlı bir şekilde Adrese teslimatımızı yaparız. Ödemelerde Kredi kartı geçerlidir. Ödemelerde kredi kartına taksit yapılır.