Pzt. - cmt: 9:00 - 18:30

02 Eki 2022

Ekopak der ki : Bizim hizmet sektöründe sürüm mürüm olmaaaazzz

Nasıl olsun kii :)) ? Olursa nasıl olur

Sayın müşterimiz, aklın yolu birdir, Avuç avuç para verdiğimiz, Evimizdeki koltukların kumaşları Stor perdeler, halılarımızın bazıları bizler için çok çok değerlidir, onların pek çoğu ile belki de duygusal bir bağ kurmuşuzdur. Bu eşyaların temizliği sağlanırken ilgi ve özen ister, işini sevgiyle Aşkla yapan personel ister. şimdi kafanızda bir örnek canlandırın beraber minik bir kıyaslama yapalım Denizli halı Yıkama sektöründe koltuk yıkama pek çoklarına göre sırf müşteri kaybetmemek adına işi alıp birine yaptırılan bir iş. Öncelikle koltukları yıkayacak bir kişi bulundu mu halı yıkamacı mevcut halı yıkaması yaptıran müşterisini kaybetmemek için, müşterinin gönlü hoş olsun diye sembolik bir pazarlık sonrası işi kabul eder ve işi talip olan çalışanına yönlendirir, buraya kadar ne güzel dimii yaaa, bu işi yapan adama sürekli iş verilmezse ücretlerde en dipte olduğundan adam KA ZA NA MAZ, İş böyle olunca bu işler ek iş haline gelir zamanında dakik hizmet üretilemez yada bu işe talip olan kendi giderlerini kurtarmak için, iş ve müşteri sayısını çoğaltmak ister ki evine ekmek götürebilsin. Ama bu şekilde de müşteriler genelde mutsuz olur parası çöpe gider mağdur olur

Bu işe talip olan arkadaşlar (çok para değil ) para kazabilmek uğruna  sıradan bir günde normal çalışması süresi 8 -9 saat olduğunu bile bile günde 15-16 saat çalışmayı düşünerek bir yada iki kişi üzerine 15-20 takım koltuk yıkamak  zorunda kalır. o gün için randevular tren vagonu gibi ardı ardına sıralanmıştır, ortalama olarak bir saat ayrılmıştır her bir müşterinin bir takım koltuğuna yıkanması için ayrılan süre ZAMAN, velevki 4. yada 5. yada o günkü randevü de 9 müşterinin koltukları yada müşteri  çok çetin ceviz çıktı koltuklar çok kirli üzerinde sayısız leke var bir saatte olacak iş değil en az üç saat sürecek, nasıl olcak bu iş sürüm mantığında sayın müşterimiz ? bu koltuk sizin koltuğunuz da olabilir.

iş çok uygun/ucuz az karlı  fiyattan alındığı için zaman ayırsa iki takım koltuk yıkama zamanı ve ücreti kaybedecek fark istese müşteri biz baştan anlaştık der vermek istemez, iş böyle gelişince normal randevular patlamasın sektelemesin, programları bozulmasın diğer sırada bekleyenleri zamanında gitmek adına, koltukları en kısadan ilgisiz özensiz bir saatte bitirip sırada bekleyen müşteriye gitmeyi düşünürler. Öğlede düşünmek zorundadırlar. bu düşünceyi müşterini en ucuza yıkatıcam koltuğu diye yaptığı fiyat araştırmasından ortaya çıkar.   Hele ki koltuğu yıkayan da sizin sıranız 10. takım ve sonrasındaysanız , eleman zaten yorgunluktan gebermiştir, yorulunca vede az kazanınca doğal olarak birazda yorgunlukla beraber bıkkınlıkta gelmiştir. koltuktaki leke çıkmış mıdır, iyi durulama yapılmış mıdır, kuruyunca lekeyi kiri tekrar kusar mı, doğru ilaç kullanıldı mı bunları düşünmek istemezler. Önemli olan iş bitsin yemin etse başı ağrımaz, koltuk yıkandı mı yıkandı :)) parayı alıp geçmeyi düşünür.

Siz şimdi bu elemandan ne beklersiniz  :))

Arkadaşlar, Ablalar, Abiler , Teyzeler, Kıymetli baş tacı anneler babalar, Lütfen hizmet alırken fiyat ücret araştırması yaparken,  EN UCUZUNU ARAMAYIN, İSTEMEYİN.

Bir eleman bir günde özenli ve detaylı bir hizmet sağlamak isterse maksimum günde 3 takım yıkayabilir. üçüncü takım sonrasında özenli hizmet almanız.ve mutlu müşteri olmanız çok zorlaşır.

Deniz halı yıkama hizmet sektöründe, biz çok farklıyız, sıradışı düşünürüz, hizmet sağlarız buda bizi farklı kılar.

Hizmet üretirken zamanın müşteri için çok önemli olduğunu biliriz, olaya ticari taksi mantığı gibi bakarız, sektörün vip taksisi gibi de düşünebilirsiniz. Günde ortalama 2 yada 2 takım koltuk yıkama hizmeti sağlarız müşterilerimize. İŞİ UCUZ FİYATTAN YAPMAYIZ, DEĞERİNDE HİZMET ÜRETİRİZ, İŞİ UCUZ FİYATTAN İŞ YAPANLAR GİBİ 15-20 GÜN SONRASINA RAVDEVU  V E R M E Y İ Z.  

Randevu saatinde adresteyiz, koltukların temizlenmesi için ne kadar zamana ihtiyaç varsa o kadar zaman harcanır. özenli bir hizmet sağlarız öncesinde ve sonrasında müşterimizde personelimizde hep MUTLUDUR.

Sevgili müşterilerimiz, UCUZDUR VARDIR BİR İLLETİ , PAHALIDIR VARDIR BİR HİKMETİ,

Biz Ekopak Halı Koltuk Yıkama Denizli firması olarak, elbetteki Denizlinin tamamına yetişemeyiz. Ama fiyat Politikamız ile, fiyat listemizi filitre olarak kullanarak, biraz daha seçkin ne istediğini bilen, para önemli değil işini düzgün yapsın zamanında gelsin diyenler için, varız, O kitleye hizmet sağlarız. Ve bizi kabul edenlerle yolumuza devam ederiz

ve işin özü bizde sürüm – mürüm olmaz, her verilen iş ne olursa olsun sevgiyle özenle dakik olarak yapılır, Ama ederinde yapılır. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir.

05 Oca 2022

Koltuklarımızı neden buharlı sistemle yıkatmalıyız ?? dediğinizi duyar gibi oldum

Gün boyu zaman geçirdiğiniz Koltuklarınız en az yılda iki kez yıkatmamız, zarurettir, ihtiyaçtır.

neden derseniz, bir gözle görünen fiziki kirler vardır, birde yani eve evcil hayvan besleniyorsa kedi veya köpek (ben çok severim şahsen amaaaa; evde temizlik ve hijyeni sağlayabilirsem.) varsa onlardan düşen dökülen fiziki görünen kıl veya tüyler varya işte o tüyler, koltuğa uzandığına farkında olmadan burnuna çekebileceğin, ordan da tertemiz ciğerlerine gitme ihtimalini düşündükçe, türlü türlü hastalıklara zemin hazırlama ihtimalini de düşündükçe Buharlı koltuk yıkama hizmeti bir zarurettir derim, şöyle ki evde koltuk yüzeyinde gözle gördüğünüz kılı tüyü elimizle topladığımızı farzetsek dahi o kıl ve tüyle beraber koltuk yüzeyine binlerce mikrop akar virüs parazit ve adını bilmediğimiz pek çok zararlı yüzeye dağılmış oluyor, İşte tam bu noktada hijyen ve temizliği sağlamak için çözüm Ekopak Halı ve Koltuk yıkamayı 05309210424 nolu telefondan aramak ve Buharlı temizlik hizmeti almaktır, 200 c° varan Şok sulu yada kuru buhar seçenekleri ile koltuk yüzeyindeki gözle göremediğimiz bu zararlıları etkisiz hale getirir. Gözümüzle görünenler fırça ilaç vakum durulama ile gözümüzle göremediklerimizin temizliği ise Buharlı temizlemekle mümkündür,

Evet haklısınız ama bu hizmet biraz pahalı olabilir dediğinizi duyar gibi oluyorum, 

fiyat ve kalite politikasını şöyle izah edebiliriz;

birinci öncelikte biz sürüme odaklı hizmet üreten bir firma değiliz, bütün hizmetlerimiz özenlidir, ve gerektiği kadar zaman harcarız. sürüme odaklı çalışan bir işletme günde 10 takım koltuk yıkama hesabı yapıyorsa ortalama olarak bir takım için 45 dk. yada bir saat gibi zaman ayırıyorsa,

bizde ise bunun tam tersi bir işleyiş vardır. biz önce koltukları nemlendiririz, gereken yerlere özel leke sökücü temizlik maddeleri uygularız, sonra diğer alanlarda da özel temizlik maddelerimizle fırçalar temizleriz bol su ile durulama yapar gerek görürsek tekrar ilaç uygulaması yapar temizlik işlemini tekrar ederiz ve son durulama sonrasında buharlı dezenfekte uygulamasına geçilir, ve sonra doğal olarak bu kadar iş 2-3 saate kadar zaman alabiliyor, tabiki döngüyü sağlamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için müşterimizin sağlığını korumak için değerinde iş yapmaya mecburuz, siz bizi anladınız.

12 Eyl 2021

Kurumuş Halı Lekesi Nasıl Çıkar?

Bu yazımızda kurumuş halı lekesi nasıl çıkar? Sorusuna yanıt arayacağız. Size halıda oluşan kurumuş lekeler için en iyi temizleme yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Halıdan kurumuş lekeleri çıkarmak ilk bakışta zor ve sinir bozucu görünebilir. İşte inatçı lekeleri çıkarmak için kullanabileceğiniz araçlar…

Halı Yıkamanın Temel Kuralları

Lekeleri her zaman mümkün olduğunca erken çıkarmaya çalışmak en iyisidir. Yine de geç kalınmış kurumuş halı lekeleri için de bazı çareler mevcut. Lekeleri çıkarırken ovalamayın, aksi takdirde lekedeki kir daha da derine inebilir. Dikkatlice ovmak bazı durumlarda fayda sağlayabilir.

Kurumuş halı lekesini temizlerken, lekenin daha fazla yayılmaması için lekenin kenarından ortasına doğru ilerlenmelidir.

Kurumuş Halı Lekesi Çıkarmak İçin Kullanılabilecek Araçlar

Lekeleri çıkarırken kimyasal temizleyiciler kullanmamak en iyisidir. Şimdi kurumuş halı lekesi çıkarmada kullanabileceğiniz araçlara göz atalım.

 • Maden suyu,
 • kabartma tozu,
 • limon suyu,
 • sirke,
 • tuz,
 • cam temizleyici (camsil),
 • tıraş kremi,
 • sabun ve kurutma kâğıdı kullanabileceğiniz ürünlerdir.

En İyi Halı Temizleme İçin Ekopak’a Gelin

Tüm bu ürünler lekelerin çıkarılmasına yardımcı olmuyorsa veya halınızın renginin solacağından endişe ediyorsanız kurumuş halı lekesi çıkarmak için Ekopak’ı tercih edebilirsiniz. Yoğun bir temizlik sunan hizmetleri ile profesyonel bir şekilde halıdaki lekelerinizi temizletebilirsiniz. Temizlenemeyen veya büyük halılar için Ekopak halı yıkama, halınıza zarar vermeden mükemmel bir temizlik garantisi verir. Ekopak ayrıca şu sorulara da en iyi cevabı verecek şekilde temizlik hizmeti sunar:

 • Koltuktan oje lekesi nasıl çıkar?
 • Koltuktan sakız nasıl çıkar?
 • Koltuktan mum lekesi nasıl çıkar?
 • Koltuktan kahve lekesi nasıl çıkar?

 

30 Ağu 2021

Koltuktan Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Tükenmez kalemler, tekstil ürünleri üzerinde çabucak leke bırakabilir. Doğru bir uygulama ile koltuktan tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar? Sorusuna cevap vermeye çalışacağız.  

Koltuktan Tükenmez Kalem Lekesini Çıkarmak İçin Ürünler 

Koltuktan tükenmez kalem lekesi çıkarmak için bazı ev araç gereçleri vardır. Bunlar sayesinden pratik bir temizlik şansınız var. Sirke, alkol, diş macunu, limon suyu ve saç spreyi bunlardan birkaçıdır. Bu ürünlerden birini tükenmez kalem lekesi bulunan bölgeye uygulayın, biraz ıslatın ve ardından tükenmez kalem lekesini nemli bir bezle ovalayarak çıkartın. 

Önemli bir ipucu olarak koltuktan tükenmez kalem lekesi çıkarırken ovalarken, daire şeklinde değil, her zaman kumaş lifleri boyunca ovalanmalıdır. 

Kurumuş Tükenmez Kalem Lekesi Çıkarmak 

Diş macunu, saç spreyi veya süt ile lekeyi çıkarmada istediğiniz sonucu alamadıysanız, sirke özünü kullanılmayan bir diş fırçasıyla lekenin üzerine sürün. Tükenmez kalem lekesi çıkarmak için mikro fiber bir bez de kullanılmalıdır. Bezin kullanıldığı yerde renk yoğunsa, tükenmez kalem lekesini çıkarırken rengin dağılmaması için yeni bir bez kullanın. 

En İyi Temizlik İçin Ekopak Hizmetinizde 

Koltuktan tükenmez kalem lekesini çıkaramadığınızda koltuğunuza kimyasal ürünler ile zarar vermekten endişelenebilirsiniz. Bu duruda en iyi temizlik için Ekopak temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz zaman aramaktan çekinmeyin çünkü koltuktan tükenmez kalem lekesini çıkarmak için fazla beklememek gerekir. Ekopak ayrıca şu sorulara da en iyi cevabı verecek şekilde hizmet verir: 

 • Koltuktan oje lekesi nasıl çıkar 
 • Koltuktan sakız nasıl çıkar 
 • Koltuktan mum lekesi nasıl çıkar 
 • Koltuktan kahve lekesi nasıl çıkar 

 

31 Tem 2021

Halıdan ve Koltuktan Kedi Tüyü Nasıl Temizlenir?

Kanepelerde, halılarda ve kıyafetlerdeki kedi tüyleri sizi rahatsız edebilir. Kediler her ne kadar bu konuda masum olsalar da kedi tüylerini temizlemek sıkıcı bir iş olabilir. Kedi tüylerini çok daha kolay bir şekilde toplamak için bazı yöntemlerden bahsedeceğiz.

Halılardan Kedi Tüyü Toplama

Halının üzerindeki kedi tüylerini toplamak için önce elektrikli süpürgeyi tercih edersiniz. Pürüzsüz düz yüzeylerde süpürge iyi bir tercihtir ancak eşyaları temizlemenin sınırları vardır. Kedi tüyü toplama için tasarlanmış elektrikli süpürgeler daha etkili bir temizlik imkanı sağlar.

Tüy Toplayıcı Ürünler

Diğer bir yöntem ise, bir plastik eldiven yardımıyla kedi tüylerini toplamaktır. Bunu yapmak için tek kullanımlık veya temizlik eldiveni giymek gerekir. Daha sonra eldiven biraz nemlendirilmeli ve halı üzerinde kedi tüyü bulunan yüzeylere vurulur. Kedi tüyleri eldivene yapışır ve daha sonra eldivenden kolayla alınabilir.

Bant Methodu

Biraz daha fazla zaman alan ama etkili olan yöntem de geniş bir yapışkan bantla temizlemektir. Yapışkanlı arka kısım ile tüm kedi tüyleri toplanıncaya kadar halıya bastırılır. Bu yöntem ile en ince tüyler bile çok iyi bir şekilde toplanabilir. Bu yöntemlerin yanında, eczaneden alınabilen tüy toplayıcı rulolar, özel giysi fırçaları da denenebilir.

En İyi Kedi Tüyü Temizleme İçin Bizi Tercih Edin

Tüm bu zorlu ve maliyetli işlemleri, kolay bir şekilde profesyonel olarak halı yıkama firmamızda yaptırabilirsiniz. Halı yıkama firmamız sizin için son teknoloji araçları kullanarak kusursuz bir hizmet sunar. Firmamızdaki halı yıkama işlemlerinde her türlü kedi tüyleri için en etkili sonuçlar ortaya çıkmaktadır.