Denizli halı yıkama fiyatları oldukça değişkendir. Aslında sadece denizli değil; her şehirde halı yıkama fiyatları değişkenlik gösterir.

Denizli halı yıkama fiyatları

Fiyatlar oldukça değişkendir. Aradığınız firmaya, bölgeye, firmanın geçmişine, firmanın referanslarına ve kampanyalara bağlı olarak arada kuruşlar oynayabilir. Kuruşlar sizin için değerli olmasa da metrekarede fark eden 50 kuruş toplam fiyatta 20 – 30 Liradan fazla oynatabilir. Bir örnek ile açıklayalım;

Toplamda 40 metrekare halı yıkatmak istiyorsunuz. Metrekare fiyatı 4 TL olan bir firmadan hizmet alırsanız ödeyeceğiniz tutar 160 Türk Lirası olacak fakat metrekare fiyatı 4.5 TL olan bir firmadan hizmet aldığınızda ödeyeceğiniz tutar 180 Türk Lirası olacaktır. Piyasada bu işi 3.5 Türk lirasına da 6 Türk Lirasına da yapan olduğunu düşündüğümüzde arada dağlar kadar uçurum farkı çıkmaktadır.

Fiyat farkı neden oluşur?

Yukarıda da saydığımız başlıca nedenlerin dışında (Referanslar, firmanın yılı ve benzeri) en önemli faktörlerden bir tanesi süredir. Bazı firmalar makinelerden halıyı hızlıca geçirir. Bu su, vakit ve emek tasarrufunu sağlarken; halınızın kirli kalmasını sağlayabilir. Hatta sağlayabilir değil kesinlikle sağlar.

Tabii ki her düşük ücrete halı yıkayan firma kötüdür sonucunu çıkaramayız. Yeni açılım yapan ve müşteri kazanmaya çalışan firmalar, kampanya yapanlar, sürümden kazananlarda düşük ücretlere çalışabilir. Belki de sadece aile firmasıdır. Bu sayede çalışan giderlerinden kurtulur ve avantaj elde ederler.

Doğru halı yıkama firmasını seçmek

En iyi firmayı seçmek için yapmanız gereken çok basit. Öncelikle verebileceğiniz fiyatı seçerek firmaları daraltmanız gerekiyor. Bütçenize karar verirken en düşük fiyatı vermeyi hedeflerseniz alacağınız hizmetinde buna göre düşebileceğini unutmayın.

Sonrasında bütçenize göre firmaları listeleyerek ve referanslarına bakarak seçim yapabilirsiniz.

Zamanınızı boşa harcamayın; Ekopak ‘ı arayın

Şimdi arayın ve fiyat alın. Halı yıkamanın dışında ayrıca buharlı koltuk yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetlerininde keyfini çıkarın.

Şimdi ara ve fiyat öğren: +90 530 921 04 24

Örnek çalışmalar

denizli-hali-yikama