Nasıl olsun kii :)) ? Olursa nasıl olur

Sayın müşterimiz, aklın yolu birdir, Avuç avuç para verdiğimiz, Evimizdeki koltukların kumaşları Stor perdeler, halılarımızın bazıları bizler için çok çok değerlidir, onların pek çoğu ile belki de duygusal bir bağ kurmuşuzdur. Bu eşyaların temizliği sağlanırken ilgi ve özen ister, işini sevgiyle Aşkla yapan personel ister. şimdi kafanızda bir örnek canlandırın beraber minik bir kıyaslama yapalım Denizli halı Yıkama sektöründe koltuk yıkama pek çoklarına göre sırf müşteri kaybetmemek adına işi alıp birine yaptırılan bir iş. Öncelikle koltukları yıkayacak bir kişi bulundu mu halı yıkamacı mevcut halı yıkaması yaptıran müşterisini kaybetmemek için, müşterinin gönlü hoş olsun diye sembolik bir pazarlık sonrası işi kabul eder ve işi talip olan çalışanına yönlendirir, buraya kadar ne güzel dimii yaaa, bu işi yapan adama sürekli iş verilmezse ücretlerde en dipte olduğundan adam KA ZA NA MAZ, İş böyle olunca bu işler ek iş haline gelir zamanında dakik hizmet üretilemez yada bu işe talip olan kendi giderlerini kurtarmak için, iş ve müşteri sayısını çoğaltmak ister ki evine ekmek götürebilsin. Ama bu şekilde de müşteriler genelde mutsuz olur parası çöpe gider mağdur olur

Bu işe talip olan arkadaşlar (çok para değil ) para kazabilmek uğruna  sıradan bir günde normal çalışması süresi 8 -9 saat olduğunu bile bile günde 15-16 saat çalışmayı düşünerek bir yada iki kişi üzerine 15-20 takım koltuk yıkamak  zorunda kalır. o gün için randevular tren vagonu gibi ardı ardına sıralanmıştır, ortalama olarak bir saat ayrılmıştır her bir müşterinin bir takım koltuğuna yıkanması için ayrılan süre ZAMAN, velevki 4. yada 5. yada o günkü randevü de 9 müşterinin koltukları yada müşteri  çok çetin ceviz çıktı koltuklar çok kirli üzerinde sayısız leke var bir saatte olacak iş değil en az üç saat sürecek, nasıl olcak bu iş sürüm mantığında sayın müşterimiz ? bu koltuk sizin koltuğunuz da olabilir.

iş çok uygun/ucuz az karlı  fiyattan alındığı için zaman ayırsa iki takım koltuk yıkama zamanı ve ücreti kaybedecek fark istese müşteri biz baştan anlaştık der vermek istemez, iş böyle gelişince normal randevular patlamasın sektelemesin, programları bozulmasın diğer sırada bekleyenleri zamanında gitmek adına, koltukları en kısadan ilgisiz özensiz bir saatte bitirip sırada bekleyen müşteriye gitmeyi düşünürler. Öğlede düşünmek zorundadırlar. bu düşünceyi müşterini en ucuza yıkatıcam koltuğu diye yaptığı fiyat araştırmasından ortaya çıkar.   Hele ki koltuğu yıkayan da sizin sıranız 10. takım ve sonrasındaysanız , eleman zaten yorgunluktan gebermiştir, yorulunca vede az kazanınca doğal olarak birazda yorgunlukla beraber bıkkınlıkta gelmiştir. koltuktaki leke çıkmış mıdır, iyi durulama yapılmış mıdır, kuruyunca lekeyi kiri tekrar kusar mı, doğru ilaç kullanıldı mı bunları düşünmek istemezler. Önemli olan iş bitsin yemin etse başı ağrımaz, koltuk yıkandı mı yıkandı :)) parayı alıp geçmeyi düşünür.

Siz şimdi bu elemandan ne beklersiniz  :))

Arkadaşlar, Ablalar, Abiler , Teyzeler, Kıymetli baş tacı anneler babalar, Lütfen hizmet alırken fiyat ücret araştırması yaparken,  EN UCUZUNU ARAMAYIN, İSTEMEYİN.

Bir eleman bir günde özenli ve detaylı bir hizmet sağlamak isterse maksimum günde 3 takım yıkayabilir. üçüncü takım sonrasında özenli hizmet almanız.ve mutlu müşteri olmanız çok zorlaşır.

Deniz halı yıkama hizmet sektöründe, biz çok farklıyız, sıradışı düşünürüz, hizmet sağlarız buda bizi farklı kılar.

Hizmet üretirken zamanın müşteri için çok önemli olduğunu biliriz, olaya ticari taksi mantığı gibi bakarız, sektörün vip taksisi gibi de düşünebilirsiniz. Günde ortalama 2 yada 2 takım koltuk yıkama hizmeti sağlarız müşterilerimize. İŞİ UCUZ FİYATTAN YAPMAYIZ, DEĞERİNDE HİZMET ÜRETİRİZ, İŞİ UCUZ FİYATTAN İŞ YAPANLAR GİBİ 15-20 GÜN SONRASINA RAVDEVU  V E R M E Y İ Z.  

Randevu saatinde adresteyiz, koltukların temizlenmesi için ne kadar zamana ihtiyaç varsa o kadar zaman harcanır. özenli bir hizmet sağlarız öncesinde ve sonrasında müşterimizde personelimizde hep MUTLUDUR.

Sevgili müşterilerimiz, UCUZDUR VARDIR BİR İLLETİ , PAHALIDIR VARDIR BİR HİKMETİ,

Biz Ekopak Halı Koltuk Yıkama Denizli firması olarak, elbetteki Denizlinin tamamına yetişemeyiz. Ama fiyat Politikamız ile, fiyat listemizi filitre olarak kullanarak, biraz daha seçkin ne istediğini bilen, para önemli değil işini düzgün yapsın zamanında gelsin diyenler için, varız, O kitleye hizmet sağlarız. Ve bizi kabul edenlerle yolumuza devam ederiz

ve işin özü bizde sürüm – mürüm olmaz, her verilen iş ne olursa olsun sevgiyle özenle dakik olarak yapılır, Ama ederinde yapılır. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir.