Ekopak Halı Yıkama

Bu ulaşmış olduğunuz, web sitemi z de süslü kelimelerden, teknik bilgilerden mümkün olduğunca uzak; ve yalın bir şekilde sohbet tadında sizin için neler yapabiliriz, o konuda bilgi vermek istiyoruz,

Hayata bakış açımız, Beşikten mezara eğitim, Çok okumak, anlamak ve çok çalışmak bir ülkenin kalkınması Mümin SEKMAN (yazar eğitimci) görüşüne göre her birey alanında elinden gelenin en iyisiniyaparsa ülke kalkınır, diyor ben bu cümleyi kendime prensip edindim, hangi sektörde olursam olayım elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktır. Takım arkadaşlarımdan da bu konuda hassasiyet göstermelerini isterim . Bizim için önemli olan kavramlardan birisi dakik olmak, verilen randevu ya sadık kalmaktır.

Verdiğimiz hizmetlerde çoğunlukta yurtdışı kaynaklı temizlik kimyasal ürünleri kullandığımız için girdilerimiz yüksek oluyor dolayısıyla verilen hizmetin birim fiyatı da yükseliyor.

Verdiğimiz hizmetin arkasında durabilmek için kaliteli ürünlerden vazgeçemeyiz, kalite den kısıtlama yapamayız. Pek çok müşteri karşısında ciddi dik duran bir işletmeci görmek ister. Biz bunun farkındayız.

Bir diğer dikkat gösterdiğimiz kavram ise; müşteri kazanmak kolaydır, zor olan o kazandığın müşteri ile yıllarca devamlılığı sürdürmektir. Her meslek grubunda değerininaltında hizmet yada ürün satanlar vardır. önemli olan müşteri bizi neden tercih etmeli, farkımız ne olmalı, biz bu sorunun cevabını empati kurarak müşterilerimizle anketler yaparak düşüncelerimi iş hayatımıza yansıtıyoruz. zaten teknik donanımı yetersiz olan amatör işletmeleraman ucuz hizmet vereyim çok iş alayım kısa zamanda çok para kazanayım düşüncesiyle maliyetin altında hizmet verdiklerinden enflasyon etkisi ve hayatın akışına aykırı hareket ettiklerinden yok olmaktadırlar.

Bizim hitap ettiğimiz müşteri grubu bilinçli, yetişkin kişilerdir. İhtiyacı olanı bilir. Parayı neye verdiğini bilir, bizden alacağı hizmetin kalitesinden emindir. Doğru ve hızlı bir hizmeti değerinde verelim, ekonomik döngüyü sağlayalım yeterli düşüncesindeyiz.

 

Şimdi Arayın