Pzt. - cmt: 9:00 - 18:30

Halı kenarı kesme ve Overlok işlemi

Ve sonunda halınızı kestik :))
Bu işlem bittikten sonra sıra kullanılacak olan parçanın overlok yapılmasında
Overlok yapılıyor
halı kenarı overlok yapılırken bir görünüş
Overlok yapılıyor
halı kenarı overlok yapılırken bir görünüş
Overlok yapılıyor
halı kenarı overlok yapılırken bir görünüş
Previous slide
Next slide

Halı kenarına overlok yapma

Denizli’de EKOPAK Halı yıkama firması olarak, müşterilerimizin halı ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanması anlamında halı tamiri, halı kenarı kesme, saçak tamiri veya saçak kesme gibi spontane gelişen hizmetlerde de müşterilerimize hizmet sağlarız. Yeni bir eve taşındınız ve bazı halılarınız büyük yada geniş geldi, fazlalık kesilmesi gereken yeri çizin, ve bizi arayın. Gelelim, halınızı işaretlediğiniz yerden kestirelim ovelok yaptıralım getirelim. 

Overlok yapma modelleri hakkında

Günümüz şartlarında gelişen teknoloji, ile beraber halı üretiminde kalın ve ince modeller üretilmekte ve ince halılar için daha farklı makinelerle daha  desenlerle overlok yapılabilmektedir, daha detaylı bilgi ve görseller yakında sitemize yüklenecektir, arada bir sitemize girin ve en güncel bilgileri alın.

İşimizin bilincindeyiz, bize yüklenen sorumluluğun farkındayız.  

Halı da saçak tamiri, Halı kenarı saçak yapıştırma veya dikme işlemi

Overlok hizmeti hakkında

Halı kenarına ovarlok ihtiyacı varmıdır ?

Bu durum en çok kirada oturan ve ev değiştirmek zorunda olan ailelerin başlarına gelir, yeni taşındığı eve halılar uzun yada kenarları geniş gelir, estetik ve kullanım kolaylığı bakımından, gerekli yerler çizilip kesilirse ve de ovarlok makinesi ile kesilen yerler 3 iplik ile örülürse halınız çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü olabilir.

Overlok hizmeti ücreti ne kadar ?

Genel anlamda 1 metre ovarlok hizmeti 1 metrekare halı yıkama ile aynı fiyattır. Ama ovarlok yapılacak işin miktarı, uzaklığı, ve kesim işçiliğine göre bu rakam değişebilir.

Halı kenarı saçakları kesilirmi ovarlok yapılır mı?

Günümüz şartlarında evlerde elektirikli otomatik halı süpürme makineleri çoğunlukla tercih edilmektedir, bu makineler saçaklara takılıp çalışamamaktadır, sırf bu yüzden bile pek çok aile halı ların saçaklarını kestirip ovarlok yaptırmaktadırlar. sizinde böyle bir ihtiyaınız varsa yıkanacak halılarınızla beraber verebilirsiniz.

Siz halılarınızın kesilecek yerlerini çizin işaretleyin....

Biz yıkanacak halılarınızla beraber kesilecek işaretlenmiş halılarınızı da alalım, bir halıcıda kestirelim ovarlok yaptıralım . Overlok hizmeti ücretini de halı yıkama ücreti ile beraber toplam olarak ödemesini yapabilirsiniz,
kesim-islemi-222-WhatsApp-Gorsel-2022-12-19-saat-13.39.39.jpgovarlok-ben-resim-3-WhatsApp-Gorsel-2022-12-19-saat-13.39.37.jpg