Denizli ilinde her gün binlerce halı yıkama hizmeti gerçekleştirilmektedir. Bu yıkama işlemlerinden bazılarını Ekopak yapmaktadır.

Eskiden ev bahçelerinde, çatılarda ve büyük balkonda yıkanan halılar artık büyük apartmanlarda küçük balkonlara geçiş yapılmasından maalesef insanlar tarafından yıkanmamaktadır. Tabii ki siz iş durumundan dolayı vakit ayıramıyor da olabilirsiniz. Bu oldukça normal bir durum.

Halı yıkamamanın tek sebebi çoğunlukla evler veya kişisel zamanınız olmuyor. En temel sebebi evdeki malzemelerin halıyı gerçekten temizlememesi. Aldığınız deterjan yeteri kadar halınızı beyazlatmıyorsa veya evdeki halıları temizlemek için yeterli gücü kendinizde bulamıyorsanız Ekopak halı ve koltuk yıkama şirketini istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ekopak halı yıkama Denizli nasıl halı yıkar?

Yarı veya tam otomatik yıkama makineleri halının en derindeki kirleri çıkana kadar işlemden geçirir. Bu süre boyunca bol bol su kullanılır. Özel deterjanlar ile yıkanan halılar kurumak üzere bırakılır.

Bu işlem oldukça uzun sürmektedir fakat bazı halı şirketleri 1.5 saatlik işlemi yarım saate düşürerek zamandan kazanç elde etmek için halıların kirlerini çıkarmak yerine daha da derine itmektedir. Halınızı teslim aldığınızda ne kadar memnun olsanız bile 1 hafta sonra kirler tekrar yüzeye çıkmaya başlayacaktır. Bu sebeple paranız boşa gidecektir.

Bazen ise halı kirleri her ne kadar güzel temizlense de yine de sonradan tekrar belirmeye başlar. Bu halı yıkamayla ilgili olmayabilir. Halınızın yapıldığı malzemeden kaynaklı olarak da ortaya sorunlar çıkabilmektedir. Eğer bir halı hariç tüm halılarınız tertemizse büyük ihtimalle kirli kalan halınızın malzemesi temizlenmeye müsait değildir.

Yıkama ve kurulama işleminin ardından halılar yuvarlanarak poşetlere geçirilir, teslim edilmek üzere yola çıkar. Verilen teslim tarihinde veya daha önce teslim edilebilir. Olağanüstü durumlarda teslim süresi bir süre geçebilir.

Ekopak halı yıkama Denizli ayrıca koltuk temizleme, buharlı koltuk temizleme, antika koltuk temizleme, yorgan ve battaniye yıkama gibi her türlü zorlu işlemleri yapabilmektedir.

Şimdi ara ve fiyat öğren: +90 530 921 04 24