Pzt. - cmt: 9:00 - 18:30

Müşterimiz bizden koltuk yıkama hizmeti almak istediğinde, genellikle whatssap'tan 05309210424 numaralı mobil hattımıza koltukların yıkanacak ürünlerin resmini gönderir, fiyat sorar, bakarız değerlendirme yapar fiyat bilgisi veririz. Müşterinin onayı sonrasında randevu oluşturulur ve o randevu saatinde hizmet veririz. Yada adresinde yıkanması gereken ürünleri (koltuk yada yatak çekyatı) yerinde bakarız. Ücret bilgisini bildiririz . Riskli bir durum varsa yine bilgilendiririz. Müşterinin onayından sonra oluşturulan randevu saatinde hizmetimizi sunarız. %1 ihtimal de olsa işleyişte bir gecikme yada değişiklik yapılacak ise mutlaka bundan etkilenecek müşterimizi arar bilgilendiririz. (örneğin: bir takım buharlı sistem koltuk yıkama hizmeti vermek için gittiğimiz müşterimiz aldığı hizmetten memnun kalıyor ve hemen duble yatağının veya 6 adet yemek masasının sandalyelerinin yıkanmasını temizlenmesini istiyor. Böyle bu örneğe benzer spontane bir gelişme olduğunda bu hizmeti de verirsek bir sonraki müşterimiz doğal olarak biraz gecikmeli gidiyoruz. Böyle bir durumda bir sonraki gecikmeye uğrayacak olan müşterimizin onayını alırız. Kabul ederse, o anda hizmeti sağlarız. Yada bu gibi sonradan çıkan işler için tekrardan yeni bir randevu oluşturulur.

 

Koltuk yıkama sektöründe, tam donanımlı teknik bilgili kaliteli temizlik kimyasalları ile son teknoloji vakumlu 200 °c' ye yakın sulu buhar üreten makinelerle hizmet vermekteyiz. Koltuk yada yatak gibi yıkanacak yüzeyler organik antibakteriyel tekstil şampuanı ve hızlı kuruma sağlayan koltuk yıkama şampuanı ile oluşturulan karışımlı sıvı yüzeye uygulanır nemlendirilir, biraz beklenir leke ve kir gevşeme yapar. Yüzey fırçalanır, Sonrasına vakumlama yapılır, kalan leke olursa, kumaş yüzeyinin cinsine veleke türüne uygun lokal leke çıkartıcı ve köpük kesici köpük önleyici kimyasallar uygulanır. Sonra tekrar fırçalanır vakumlanır. Burada şunu da belirtmek isterim; gerek koltuk gerek halı üzerinde müşteri tarafından ya da başka biri tarafından yapılan yanlış uygulamalarla, leke daha derine inerek kumaş dokusu ile derinlemesine birleşerek leke sabitlenmektedir, ve lekeyi çıkartmak mümkün olmamaktadır. Durulama yapılır kirli su yüzeyden çekildikten sonra sıra buharlı makine ile 200 dereceye yakın sulu sıcak kimyasal katkılı buhar ile gözle görülmeyen canlı bedenden dökülen deri partikülleri evcil hayvan besleniyor ise ondan düşen dökülen kıl tüy parazit akarlar mikroplar bakterilerin öldürülerek temizlenmesi dezenfeksiyon işlemine gelir. Bu işlem sonrasında tekrar vakumlama yapılır. Evde evcil hayvan besleniyor ise yada koltuk yada yatak üzerinde çocuk yada evcil hayvan çişi var ise çiş kokusunu giderici yok edici özel sprey kullanılır ve temizlik ve hijyen sağlanarak hizmet tamamlanır.
Yaşam alanızda kullandığınız koltuk takımları yeni nesil bir oturma grubu ise chester, josefin, avangard, nubuk deri yada türevleri, elektrikli kumandalı mekanizmalı koltuk, yada koltuk kaplaması saten ipek tarzı kumaştan yapılmışsa ise bu hizmeti iyi araştırılmalı mutlaka profesyonel bir hizmet alınmalıdır. Hizmet değerinin altında bir ücret ile bu hizmeti satın almayı düşünüyorsanız iki kere üç kere yada daha çok düşünmenizi tavsiye ederim. Zira bu hizmeti verecek olan kişi muhtemelen sizin çok para ödeyip satın aldığınız koltuk takımı üzerinde ilk denemelerini yapacaktır. Koltuk yüzeyinde lokal renk atmaları su dalgaları su akıntı izleri iyi bir işçilik yapılmazsa döşemenin süngerinin çürümesi ve kötü kokular oluşmaya başlamasına kabul etmiş oluyorsunuz. Ve değerinin altında hizmet satın alayım derken bi dünya para ödeyerek aldığınız koltuk takımınızı çöpe de gönderebilirsiniz, yada yanlış uygulamalarla gereğinden fazla su kullanılarak taban parkeleriniz ıslanıp zarar görebilir kabarabilir parke değiştirmeye kadar sürpriz harcamalar çıkartabilir bir düşünün evinize misafir kabul edeceksiniz misafir kabulü öncesi koltuk takımlarınızı yıkatıyorsunuz ucuz/ekonomik /uygun diye bir hizmet aldınız, hemen sonrasında bi bakıyorsunuz koltuk takımız berbat olmuş, parkeleriniz kabarmış ve yaşayabileceğiniz stres ve üzüntü de cabası.Profesyonel hizmet için buradayız. Zira bu tarz vip mobilyaların özel tasarım üretilen koltuk takımlarının kumaş ve süngerleri kaliteli olduğundan riske atılmamalıdır.

img_divider