Ekopak Halı Yıkama Denizli

Son yıllarda yurt halı yıkama ihtiyaç halinde olup yerinden kaldırılamayan ve bulunduğu mekânda yıkanması gereken halılar maalesef Ülkemizde yanlış uygulamalar ve yöntemler sonucu insanların kâbusu haline gelmiştir. Halıların altına geçen suyun, koku ve bakteri oluşturması, derinlemesine yıkanamamasından dolayı kirlerin kusması ve halıların geç kuruyup kullanılamaması gibi şikâyetler oluşmuş.

Ekopak Halı Yıkama olarak Amerika'dan Ülkemize bu son teknoloji makinaları kazandırmış bulunmaktayız.

Halıları dakikada 750 defa yıkama geçişi yaparken, yıkama ve vakumlamanın aynı anda çalışmasından derinlemesine yıkar ve halının altına suyun kaçmasını önler. Devamlı vakumlama sayesinde yurt halıları kabarır ve canlanır. Yurt halılarında Sonuç, mükemmel ve tertemiz bir ortam oluşturur.

 

"Artık Oteldeki Halılarınızı 2-3 Yılda Bir Değiştirmenize Gerek Yok""Yüksek Performanslı Yerinde Halı Yıkama Sistemi Teknolojinin Son Noktası Türkiye 'de İlk Defa EKOPAK HALI YIKAMA 'da"

Neden biz?

Dünyada yerinde halı yıkama tekniğinde 40 yılı aşkındır ve ülkemizede son yıllarda gelmiş olan püskürtmeli emiş boru sistemi daha çok insan gücüne dayalı sadece iki yönlü ileri ve geri olmak üzere eski bir sistemdir. Sonuç itibariyle yorucu ve tam randıman alınmayan ve özellikle piyasaya yeni girenler için artısı olmayan bir sistemdir. Özellikle ülkemizde yerinde halı yıkamada uygulanan yanlış işlem sonucu, halılarda uzun süre koku, lekelerin tekrar yüzeye çıkması ve halıların çürümeyle karşı karşıya kalmasına sebeb olunuyor.

Sistemiz ile dakikada 1500 yıkama geçisi ile halıyı jet püstkürtmeyle sabunlarken aynı anda yüksek vakum gücüyle halıyı tekrar tekrar yıkayıp kurutuyor ve en ağır kirleri dahi kolaylıkla temizliyor. Yıkama işlemi ve vakum aynı anda çalıştığı için zemine suyu bırakmadığından dolayı halıyı 1-3 saat sonra kupkuru ve tertemiz bırakıyor. Saatte 50-80 m2 veya günde 1000 m2 bir alanı yıkayabiliyoruz. Oteller, plazalar, konferans salonları, üniversiteler, yurtlar, camiler ve duvardan duvara halıların olduğu her yerde...

Sistemimizin Özellikleri:

  • Patentli Rotary Jet Temizlik Başlıkları
  • Diğer metodlardan çok üstün
  • Yüksek manevra kabiliyeti
  • Her türlü vakumlu yıkama makinesine bağlanabilme
  • Yüksek basınca uyumlu
  • Garantili temizlik•Günde 1000 m2 yıkama kapasitesi

img_divider

Şimdi Arayın